| deniss_2179 a întrebat:

am o intrebare am vazut la niste amici din gta samp ca isi tuneaza masinile altfel decat cu /tune/tc1-3(ISI FACEAU MASINA O CULOARE SI FLACARILE, DUNGILE SI RESTUL ALTA CULOARE ) am incercat cu s0beit dar nu merge dati-mi un mod ceva. mersi.

Răspuns Câştigător
| Rony56 a răspuns:

Probabil că se numește PaintJobs, dar nu merge la toate mașinile, de exemplu ca paintjobul sa fie deschis folosesti alb, sau mai misto albastru sau rosu...
astea merg la LowDriers.
gen masini: elegy, uranus, sultan, savanna, broadway, remingtion. mai vezi tu.