| KingOfShadow a întrebat:

am o intrebare cand downloadez jocuri gen fifa sau euro 2012 jocul imi cere parola si pentru parola am nevoie sa completez o chestie gen Complete a Quick Survey to Continue!
You'll have your download in no time! Just complete any survey below with your valid information and the download will unlock.
Totusi in toate filmele de pe youtube nu apare asa ceva. ma puteti ajuta... poate stiti cum sa nu mai apara sau va rog frumos daca imi puteti da parola pentru download de la jocul euro 2012 (mie imi spune ca o gasesc aici : http://fileme.us/1N967M_
Funda + raman dator

3 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

Chestia aia iti spune asa pentru ca acea pagina iti cunoaste IP-ul si stie ca esti din Romania.Romania nu este una dintre tarile care sa aiba acces la asa ceva.Ghinion ca ne-am nascut in Romania!

| Alex1997fun a răspuns:

Incearca sa le iei cu prgrame adecvate downloadarii....nu pot sa dau nume deoarece voi incalca legea pirateriei

| red15 a răspuns:

Iti ia bani si nu iti trimite nimic.E o prostie.