| RazvanLoveNFS a întrebat:

am o intrebare, de fiecare data cand incerc sa downloadez un hack imi apare porcaria asta:Cine a inventat noul iPhone 5?

Castiga noul iPad 5!

Cum inteligent esti? Găsiți IQ-ul dvs!

Horoscope

TIMwe: Football Scores (RO)

TIMwe: English Test (RO)

Înscrieți-vă cele mai bune tonuri de apel de pe mobil vă

MobiMaster: IQ Test (RO)

Tonuri de apel pentru telefonul tău! Mobile Rates Apply

Cine a inventat noul iPhone 5?

Castiga noul iPad 5!

Cum inteligent esti? Găsiți IQ-ul dvs! Are cineva un site de unde pot downloada un hack pentru jocurile de pe facebook?

Răspuns Câştigător
| vlad77777 a răspuns:

Sunt Fake, sa nu cumva sa incerci sa le rezolvi pentru ca o sa iti hackereasca telefonul si ar putea sa-ti vina cost nu stiu cate mii de Euro...
In ziua de astazi e greu sa gasesti ceva adevarat asa ca fa bine si fii atent... Funda?

2 răspunsuri:
| CezarAjutorul a răspuns:

1.Acestea sunt doar niste falsuri sa iti fure banii
2.Esti prea idiot sa joci fara hack-uri? Haha.
3.Se vede de ce esti pacalit

| strike118 a răspuns:

Ceea ce iti apare se numesc survey-uri. Adica niste mini-teste care le faci si la final trebuie sa iti pui numarul de telefon ca sa ...nu stiu ce. Sunt fake si degeaba mai incerci sa le rezolvi.