| sNk17 a întrebat:

am o intrebare despre metin2 ro daca aveti hack trade sau daca imi puteti da niste metode de a pacali playeri sa le pice itm sau tot felul de smecheri care ma poate ajuta cu un hack trade functionabil are funda+vot va rog frumos daca aveti nu ezitati sa imi dati si mie.Multumesc!

3 răspunsuri:
| Dany3l16 a răspuns:

Mai trade hack nu e dar e un multi hack care fura ce e pe jos chiar si cu numele acelei persoane pe el dar vezi sa nu te prinda GM

| TheYoyogabi a răspuns:

Din cate stiu eu pentru metin2 ro nu exista trade hack.

| Blaga_Vladut_1997 a răspuns:

Dany daca imi poti da si acel hack iti dau Fundabig grin pentru ca ti-as da si asa dar problema este ca pe internet am cautat dar nu am gasit