| Tr3M3 a întrebat:

am o intrebare.Eu am jocul Wolfenstein - Enemy Territory am Windous 7 profesional si x64 cand intru in joc totul merge perfect dau play game intru pe un server se conecteza si dupa ce s-a conectat imi apare avertizari cu rate 4900 din astea si dupa vreau 2. 3 minute de stat ma scoate si imi zici erore ceva de ETKEY CE SA FAC SA MERGA VA ROG spuneti-mi SAU DATIMI SITE SA IL DESCARC SI EXPLICATIMI

Funda!

1 răspuns:
| zoltan119 a răspuns:

Daca este o versiune piratata nu poti juca multiplayer pentru ca inti trebuie un cod unic care il primesti doar cu versiune cumparata