| cristii15 a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu imvu! Vreau sa iau de la shop niste voci, si nu stiu ce trebuie sa scriu ca vocile sa se auda, va rog spuneti-mi cum as putea afla ce trebuie sa scriu ca vocile sa se auda, Multumesc.
Funda pentru cine ma ajuta.

1 răspuns:
| Perrystain a răspuns:

Dupa ce ai luat vocile trebuie sa le pui "pe tine" dupa dai click pe avatarul tau si iti apare o mica bara cu actiuni. acolo cauti si trebuie sa vezi ca iti apar cuvintele pe care trebuie sa le tastezi ca sa se auda vocile. dar trebuie doar un cuvant fara virgula punct, semne de yahoo, etc. pur si simplu cuvantul in sine. de exemplu tastezi "hey"si se v-a auzi sound.ul. Sper ca te.am ajutat si mult noroc in contiunuare.