| XKeNTx a întrebat:

Am o intrebare:La jocul TOP ELEVEN am o echipa buna dar eu pierd de exemplu la echipele care o jucatori de 2 stele sau 1 stea.Va rog dati-mi niste sfaturi.Sau daca aveti, imi puteti da un hack dar fara survey din ala si fara parola. Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| G4Mme3r a răspuns:

Pierzi fiindca ai MORALU' la toti jucatorii tai mic d'asta. Daca ai avea moralu' maxim la toti jucatorii tai, ai putea si tu sa bati echipe mai bune decat esti tu intelegi?
P.S: Daca vrei sa ai o echipa buna trebuie sa ai MORAL la maxim la toti jucatorii constant