| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare legata de minecraft, la windows 8 unde gasesc folderul cu salvarile din minecraft..ca la windows xp e usor dai la run si scrii %appdata%..Va rog si va multumesc

Răspuns Câştigător
| AnykaValy98 a răspuns:

Hey. Salut! Fii atent. Dai la RUN-%appdata%-OK-. MINECRAFT(folder) Sper ca te-am ajutat Bafta cu asta!

1 răspuns:
| valicristte a răspuns (pentru AnykaValy98):

Asta stiam si eu la windows xp da la 8 nu gasesc run...dar in fine multumesc, ca oricum am gasit cum cand intri in joc dai acolo edit profile si dai open game dir blablabla