| noisolpXekuNemertXe a întrebat:

Am o întrebare legată de YouTube. De ce nu pot să răspund la unele comentarii? Adică la majoritatea pot, dar există comentarii la care nu apare butonul de "Răspunde" sau "Reply". E ceva legat de setările anumitor useri ai YT sau e altceva?

Răspuns Câştigător
| ionutandrei2003 a răspuns:

Unii youtuberii nu doresc sa se afiseze comentariile la videoclipurile lor. Poate oricine sa le dezactiveze.

1 răspuns:
| S8N a răspuns:

Poti sa setezi daca cineva poate sa dea Reply la comment-ul tau sau nu in setari. Da, este de la setarile anumitor useri.