| Costin1998 a întrebat:

Salut TPU,
am o intrebare pentru cei care joaca marvel: avengers alliance pe facebook: am un prieten care are hack si nu vrea sa imi dea. Am cautat pe internet si am gasit acel tip de hack dar trebuie sa descarc ceva cu telefonul iar eu nu am. Unde pot gasi un hack? Trimiteti-mi daca se poate. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| CrissRules a răspuns:

Hack-ul ala despre care vorbesti nu merge trimis.Merge doar daca platesti pentru el, ca un fel de licenta. Sper ca te-am ajutat, funda?