| yubaretzul a întrebat:

Am o intrebare pentru toti iubitorii de metin2:cum pot sa fac si eu un server de metin2? Ce programe imi trebuie? Costa bani adevarati? Pentru cele ma ibune raspunsuri funda!

1 răspuns:
| xWeasel a răspuns:

Poti sa faci un server de metin2 free adica descarci cv programe si cu ele faci e putin mai complicat poti sa faci un server pe ip sau pe hamachi. Tutorialele sunt mai diferite, Hostul la ip costa bani adevarati dar daca faci pe hamachii e free daca te intereseaza si vr mai multe informatii da-mi add pe id nevastuicool4ever@yahoo.com