| Energyboy a întrebat:

am o intrebare referitoare la CSS conter-strike sources.
Cand vreau sa ma conectez la un server cu zombie mod nu ma lasa zice ca ca versiune nu este buna sau ceva de genu ca nu poate rula pe aceasta versiune.PS dau funda la cel mai util raspuns.big grin

Răspuns Câştigător
| kurinkita a răspuns:

Ti-ai dat raspunsul singur. versiunea CS:S pe care o ai e alta versiune decat cea pe care o cere serverul, iar la conectare nu trece de verificarea versiunii. Vezi pe site-ul serverului ce versiune se recomanda, poate au si o sectiune de download pentru el.

1 răspuns:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Ultimul update css 23 septembrie 2011 aici http://www.mediafire.com/? 8t4q33xd75ewwlb