| Baltazar a întrebat:

am o intrebare urgent. m-am jucat mai demult intr- joaca, problema e ca am uitat cum se numeste. era vorba despre; era o imagine cu multe lucruri, si trebuia sa cauti niste obiecte ( eru scrise intr-un colt). daca apasai mai multe ori unde nu trebuia ecranu se murdarea de cerneala si trebuia sal stergi. va rog sa ma ajutat cit de repede puteti. as vrea numele acestui joc.

1 răspuns:
| Gogaie_2935 a răspuns:

Un joc din categoria hidden objects, probabil din seria Mistery case.
Funda big grin?