| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema cu un Stick de Memorie Philips Vivid Edition 8GB si nu merge il bag in PC si in My Coputer scrie "Removable Disk" si la un priaten de al meu merge Stickul... ce e de facut?

1 răspuns:
| grigoras1234 a răspuns:

Pai asa trebuie sa apara, removable disk, adica unitate de stocare pe care o poti indeparta (ceea ce si este)...dai dublu click pe removable disk ala si iti intra in memoria stick-ului, exact ca pe un CD (daca nu merge asa, atunci da-i un format si dupa aia sigur va merge)