| BogDy_4604 a întrebat:

Am o problema :
- Bunica mea are un stick, dar din pacate nu mai merge, asa ca vreau sa ma ajutati cu ceva.

Eu cand bag stickul intr-un pc/laptop se aprinde beculetul dupa stoick si imi iconita in bara ( acolo unde sunt toate programele ), iar in my computer imi apare Removable Disk (J) sau (I).

Stickul avea cv foarte important, avea un inventar in excel care cuprindea 5000 de carti. Si erau vreo 6coloane cu scris foarte mult.

As vrea sa ma lamuriti cu inca ceva... Se poate salva memoria in el si sa aiba o defectiune USB-ul?
Ar trebui sa il desfac?

Inca ceva, s-ar putea ca sora mea a dat cu picioru in el si l-a cam strambat, poate fi rupt vreaun fir?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Ce marca e stickul? Si de unde l-ai luat? Sunt unele care dupa un timp nu mai arata memoria.Si poti sa le arunci.