| 4metin23 a întrebat:

am o mare problema la browser(mozila, opera..etc) de fiecare data cand incerc s aintru pe youtube sa vad un videoclip imi apare o eroare "An error occurred, please try again later. Learn More." ce as putea sa fac ca nu reusesc in niciun fel daca m-ati putea ajuta as fi recunoscator cine ma ajuta primeste FUNDA MARE SI GALBENA!big grin

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa-ti updatezi browserele si programele astea: http://intimp.ro/jocuriaplicatii-ce-nu-merg/

| 4metin23 explică (pentru CM7YRE):

Mersi man am rezolvat intre timp problema multumesc ca ai raspuns happy

1 răspuns: