| Dany2K_4697 a întrebat:

Am o pboblema am loat de pe net Narto Shippuden ninja storm si emulatoru, insa cand selectez la emulator bios si dau finis da urmatoarea eroare : "Please select a valid bios. If you are enable to make a valid selection press close the configuration panel"
Am loat depe net 5 biosuri si tot nu a mers.
Am PCSx2 0.9.8(r4600)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca imi dai un pm cu ce format vrei adica Nintendo nes etc probabil te pot ajuta dar asa nu stiu ce cauti

| Serioscoaielasanumele a răspuns:

AAA simplu iei de pe net un bios si il bagi in C si unde e pcsx2 bios apoi merge daca ai nevoie de mai mult ajutor baga idul pisat_bolnav@yahoo.com