| GEO9999 a întrebat:

Salut TPU.
Am o pereche de casti serioux ( nu mai stiu sigur modelul ), au fost cumparate cu 25 ron de pe un sote online acu vreo 3-4 luni, si de la un timp sau stricat intr-un mod ciudat.
Prima data mi se auzea doar in casca stanga, dupa asta nu mai mergea microfonul, intr-o zi am umblat la butonul de volum si rotind am facut ca amandoua castile se mearga din nou. Dupa asta a inceput sa mearga doar casca dreapta, si asa am ajuns in prezent cand nu imi merge decat casca dreapta si e foarte enervant.... Am toate driverele la zi.
Daca stiti cumva cum pot sa le repar spuneti aici, sa imi mearga din nou microfonul si as fi multumit.

Dau funda celui care ma ajuta mai mult!

P.S. La microfon cand incerc sa-l folosesc se aude doar un bajait iritant.

.

1 răspuns:
| TeddyPaul a răspuns:

Nu are rost sa le duci la reparat....cumparati altele! iesi in castigwinking