| DexterK9 a întrebat:

Salut,am o pereche de casti cu usb (au un microfon separat cu intrare speciala in casti ) si microfonul de la el s-a stricat. Mi-am cumparat un microfon de masa, dar atunci cand bag castile nu imi citeste microfonul de masa. Cum/ce pot sa fac sa imi mearga castile dar si microfonul in acelasi timp? gen sa vb cu cineva pe skype dar sa am si castile bagate,dar sa imi mearga si microfonul. raspunul care imi va rezolva problema, va primi funda. Multumesc

3 răspunsuri:
| tz3ava a răspuns:

Trebuie sa configurezi cele doua daca esti in skype pune castile ca sonor si microfonu de masa ca microfon sau ma rog... eu nu vad de ce nu ar merge...

| tz3ava a răspuns:

Si fa testul ala de la skype

| anonim2832004 a răspuns:

Cumpara-ti altele sau du-te la un specialist.