| George_Bolea_1999 a întrebat:

De curand mi-am luat o pereche de casti cu microfon incorporat (Serioux) si microfonul se aude foarte incet am umblat prin setari dar cand vreau sa ajustez volumul nu pot. Apare cu gri si nu pot apasa nimic de parca nu as avea microfonul bagat.
Am avut o pereche de casti inainte si nu se mai auzeau iar microfonul se auzea perfect.
Ce ar putea fi?

1 răspuns:
| leonardagrin79 a răspuns:

Cred ca au fost stricate de cand le-ai cumparat.Mai bine le duci inapoi la magazin daca mai ai garantie.