| adelinbucur a întrebat:

am o problema am un cont de yahoo nu mai m-am deconectat de 12 ani si ieri fratele meu ma deconectat am multe mail-uri importante pe acest cont si nu pot sa il recuperez nu mai am nici numarul de telefon si altfel nu merge cum as putea sa resetez parola sau sa recuperez contul sau cum sa il sparg?

1 răspuns:
| Bogdan_Ionut_1998_M6xE a răspuns:

Daca îți mai ști mail-ul, dai de vreo 3 ori pe am uitat parola și îți vor da ei mai multe variante pentru a reseta parola, gen' îți pun niște întrebări.