| Alexutu11 a întrebat:

, am o problema: Cand deschid calculatorul prima oara, nu merge netul si abia doar cand dau restart imi merge. Dar nu stiu de ce. Cine imi zice care este problema funda!

Răspuns Câştigător
| Maiaaiaia a răspuns:

Buna..am avut si eu astfel de problema o perioada, la fel trebuia sa dau restart ca sa-mi mearga netu..si am incercat sa intru de pe alt net)) pana atunci intrat de pe google chorm si trebuia sa dau restart acum intru de pe opera si merge ft bine fara sa mai dau restart de cateva ori

2 răspunsuri:
| Alexutu11 explică:

TheHappyBaloon. nu asta e problema.Imi merge foarte bine google chrome, dar nu imi merge netul cand deschid PC-ul prima oara.Adica nu are nicio treaba google chrome..nu imi merge netul ca si cum nu as avea net.Adica nici jocurile in retea nimic.

| Maiaaiaia a răspuns:

Mm nu stiu atunci care ar fi problema..la mine asta a fost si chiar a mers..cred ca la tin alta e treaba...scz nu te pot ajuta ((