| alaska11 a întrebat:

Am o problema, cand intru in Metin2ro joc 2minute si apoi isi da automat restart. Din ce cauza poate fi asta?

Răspuns Câştigător
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Sunt 4 Metode care ar fi acest lucru pentru ca nu ai dat asa multe detalii nu stiu unde ar fi cauza si care ar fi problema la tine:

1 Nu ai Instalat Driverul la Placa video (Casa te poti juca jocuri 3D).
2 Systemul tau consuma creca prea multe resurse si din cauza asta se misca incet si se da restart.

PS:Sau nu ai suficienta memorie (Poate sa fie Ram, Procesor, Placa video, Hardisk...).

3 Procesorul supraincarcat 100% si din cauza asta se da restart.

4 Sa fie oare sa ai un virus in system si sa iti provoace aceste lucruri Recoamandat sa ai un program sau un Antivirus sa curete systemul.