| 4everFriend a întrebat:

Am o problema cu fifa08, vreau sa il joc online cu gameranger si cand fac eu camera si dau start mie imi intra in joc, dar celorlalti nu le intra si daca intru in camera altuia, nu imi apare ip-ul lui ca sa apas Join.La inceput aveam probleme din cauza la router imi dadea eroarea aia cu Port-Restricted Cone NAT Router, dar am rezolvat-o, nu-mi mai da eroarea dar tot asa imi face. Scrieti daca stiti care e problema, mersi anticipat tongue

Răspuns Câştigător
| motan444 a răspuns:

Daca e piratat dezinstaleazal si descarca jocul din alta parte instaleaza-l iar si o sa meraga