| Nesquisse a întrebat:

am o problema cu jocul League of Legends.Cand dau click pe iconita de la joc sa intru imi scrie "Another instance of patch is running. Do you want to terminate it?" - dau ok si nu se intimpla nimic. Ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| SmokeDeejay a răspuns:

Spune că procesul rulează încă. Încearcă un restart la pc, daca nici asa nu vrea intră în task manager si verifica procesele, trebuie sa fie un proces de-al lui care rulează in fundal şi de aceea te împiedică să-l deschizi.

| ZaSpy a răspuns:

Intra in task manager, du-te la detalis si cauta League, click dreapta si apasa End Task. Dupa asta poti deschide jocul fara probleme.