| fabilescu a întrebat:

Salut tpu.am o problema cu pc-ul.mi se face ecranul rosu cand intru in jocuri.rosu in sensul ca nu se vede decat culoarea rosie si atat.de la ce poate fi? driverul placii video l-am instalat din nou,mufele sunt bagate bine,coolerul de pe ea merge, temperaturile sunt normale.de la ce sa fie? funda pentru cel mai bun raspuns

5 răspunsuri:
| fabilescu explică:

Amd athlon 2 x2 1.8 ghz, 2gb rami, hdd 160gb, placa video hd5450 1gb, sursa 450w.

| fabilescu explică:

Am rezolvat.erau 3 condensatori umflati pe placa de baza.i-am schimbat si merge fara probleme.multumesc celor care au incercat sa ma ajute

| YoBuDy a răspuns:

Poate nu suporta placa ta jocul respectiv!

| Bogdan13123 a răspuns:

Zi-ne componentele pc-ului, sau poate ai probleme la alimentare.winking

| Vu a răspuns:

@Damned posibil..sau pur si simplu niste troieni(virusi) in pchappy