| Pro_David_1994 a întrebat:

Salut TPU

am o problema cu un mouse nou achizitionat, este un kit de gaming de la myria pe nume 'Gaming MG7503 Kit

Problema lui:Nu merge click stanga in niciun fel, merge tot in afara de click stanga.

Am nevoie de raspuns urgent, DAU FUNDA!

1 răspuns:
| oOSaritaOo a răspuns:

Din moment ce este nou mouse-ul, te sfătuiesc sa suni sau sa mergi acolo de unde l-ai achizitionat și sa le explici problema ta. Mouse-ul este în garanție și îl poți schimba dacă dorești în termen de 30 de zile (termenii sunt diferiți de la agenție la agenție ). Indicat este sa nu te chinui tu sa îl desfaci sau sa încerci sa îl repari deoarece ei o fac gratis. happy
Succes!