| Laluu a întrebat:

am o problema.
De crand mi-am deschis un server de Counter-Strike si as vrea sa il populez si nu stiu pe ce forum/site sa il bag.
eu am forum propriu+clan.
cine e interesat vextogether.forumgratuit.ro
Va multumesc si sper sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| SpawNury a răspuns:

Sau nu neaparat, incearca sa dai admini mai multi la inceput. Si bineinteles dai sa tine redirecte fiecare admin, si vor intra mai multi pe server si acolo pe server faci reclama la forum gen "Pentru admine, faceti cerere pe forumul www.blabla.ro ".

1 răspuns:
| skrol112 a răspuns:

Trebuie bagat pe o comunitatea si daca il bagi pe comunitate trebuie sa platesti domeniu (14-15 eur)