| luxten a întrebat:

Care vrea admin gratis tocmai am deschis un server de counter-strike 1.6 si vreau sa il populez severul se numeste RedTown.Indungi.ro caut oameni sa il populez cine ma ajuta? pentru mai multe detalii add redtown.amazing
...SERVERUL E HOSTAT DE KROND NU E LAG PE EL!

1 răspuns:
| raresmr a răspuns:

Buna ma numesc rares am vazut masajul tau este foarte interesant as vrea sa te ajut cu populatia lui...dar imi dai admin plz promit ca nu o sa fac abuz daca vrei sa ma contactezi iti trimit mesaj cu adresa mea de email.