| Alex14125 a întrebat:

Am o problema la cs 1.6 pe steam, am constant 60 fps, si ieri aveam 300, am incercat si cu fps_max si fps_override dar nimic...Am patit asta cand am primit destroy pe un server (da...destroy pe steam. logica mai noua). Sper sa ma puteti ajuta.

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Intra in Steam/steamapps/common/Half-Life/cstrike si sterge config.cfg

Dupa intra din nou in counter strike si o sa ai setarile default. Iti faci setarile pentru fps si ar trebui sa mearga.