| BadBoycaSmecherica a întrebat:

Am o problema la metin2ro,de fiecare data cand intru imi zice asa: Dezarhivarea nu a reusit, si mai josi mi arata un link de downloadarea fisierului locale_ro.epk.lz.Va rog ajutati-ma sa mearga metinul ca neaparat vreau sa ma joc meitn2ro!

3 răspunsuri:
| Zâmbett a răspuns:

E de la firewall probabil
... sau conexiunea netului foarte proastawinking.

| BadBoycaSmecherica explică:

Pai da mah dar eu vreau sa-mi zici cum sa rezolv problema asta, chiar numai pricepe nimeni de pe TPU ca eu vreau rezolvarea la problemele mele?

| SoRiNcck a răspuns:

Sfatul meu lasate de ro vino pe steel
http://metin2steel.ro/pvp/index.php?page=register&referal=sorintbc87 eu am jucat 3 ani ro si cand am dat de steel m-am lasat in 2 zile e mult mai bun si mai marfa steel...