| GennJayJay10 a întrebat:

am o problema mare rau de tot cu toate jocurile din seria GTA si anume la nici macar unul din ele nu imi functioneaza mouse-ul sau merge 2/3 min maxim pe xp mergea fara probleme dar pe 7 aceste jocuri imi sunt o pacoste. Spre exemplu nu am probleme cu Saints Row 4 si se gaseste o pacoste de Vice City sau San Andreas sa nu mearga. Stie cineva cum sa fac sa mearga, iar ca unii sa nu inceapa cu comentarii de genul ai tu pc praf va las dxdiag: Operating System: Windows 7 Professional 64-bit
Language: Romanian (Regional Setting: Romanian)
System Manufacturer: MSI
System Model: MS-7788
Processor: Intel(R) Core(TM) i5-2320 CPU @ 3. 00GHz (4 CPUs), ~3. 0GHz
Memory: 8192MB RAM
Available OS Memory: 8158MB RAM
Page File: 2267MB used, 14046MB available
DirectX Version: DirectX 11
User DPI Setting: Using System DPI
System DPI Setting: 96 DPI (100 percent)
DxDiag Version: 6.01 64bit Unicode
Card name: NVIDIA GeForce GT 520
Manufacturer: NVIDIA
Chip type: GeForce GT 520
DAC type: Integrated RAMDAC
Display Memory: 4046 MB
Dedicated Memory: 1998 MB
Shared Memory: 2047 MB
Current Mode: 1920 x 1080 (32 bit) (60Hz)
Monitor Name: Generic PnP Monitor
Monitor Model: SMS22A100
Monitor Id: SAM0868
Native Mode: 1920 x 1080(p) (60. 000Hz)
Output Type: HD15

1 răspuns:
| LovelySmile98 a răspuns:

Ma jucam si eu pe gta san andrea, si am avut si eu probleme cu mouse-ul cand intram in joc, dar se rezolva cand reporneam de vreo 2-3 ori jocul. In cazul tau nu stiu ce ar fi. Acum am si eu ceva probleme cu jocul, ma joc vreo 5 minute si se opreste din senin laughing. In cazul tau nu cred ca ar fi problema cu windows'ul pentru ca jocul iti merge.