| Eduardxx a întrebat:

Am o problema, vreau sa fac un server de metin2 prin hamachi dar cand deschid installeru virtual PC 2007 sp1 imi scrie "The version of Virtual PC is not compatible with 64-bit operating sistem. Please use the 64-bit operating system." Ce ar trebui sa fac ca sa- mi mearga?
Cine ma ajuta ii dau funda!

1 răspuns:
| SKREFI a răspuns:

Iati softul pentru 32 bit, daca nu exista(acum eu nu stiu nu stiu despre ce program e vorba) nu ai cum sa ti servarul pe PC-ul tau care are 32 bit iti trebuie 64! Dar cred ca exista si pentru 32! Bafta! Found?