| CatalinAlexandru28 a întrebat:

TPU
Am o tableta Allview Speed City cu android 4.1.1 Jelly Bean cu procesor dual-core de 1.5 ghz si intrebarea mea este daca a aparut GTA San Andreas pentru Android. Daca a aparut imi puteti da un link da download. Sa imi mai dati link de download pentru Dead Trigger 2, daca a aparut. Raspunsul corect primeste FUNDA! big grin

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Andrei9822 a răspuns:

Gta-ul a aparut uitel : http://gtasamobile.blogspot.hu/p/how-to-download.html
Dar Dead Trigger2 Nu a aparut.

| CatalinAlexandru28 explică:

Stiu acest site de unde il poti downloada, dar aici imi cere nr. de telefon pentru a activa butonul de download si eu nu vreau sa imi dau nr. de telefon. Facem altcumva, il descarci tu si mil trimiti pe mess. VREI?

| CatalinAlexandru28 explică (pentru Bogdan_Paul_1997):

Mersi pentru raspuns, dar am aflat de la un prieten dupa 2 zile de la publicarea intrebarii happy