| Bugabuga12365 a întrebat:

Salut,TPU! Am pe Metin2RO pergamentul transformarii si celalalt pergament de care e nevoie pentru a-ti tranforma calul intr-un mount salbatic, dar nu sunt sigur cum funcioneaza asta..nu l-am mai transformat pana acum..imi poate spune cineva cate medalii trebuie sa bagi in el ca sa mearga chestia asta si in ce se transforma si tot procesul asta...

2 răspunsuri:
| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Mai mult de 3 medalii nu o sa bagi, dar ai grija sa ai cal armat cand il transfomri.Ca sa il transformi te duci la grajdar cu cele 2 pergamente si dai transformare daca esueaza incearca din nou.

| iulianiasi a răspuns:

Pai iti trebuie 1 medalie de cal si te duci la grajdar si dai pe el, iti apare transformare si dai da, s-ar putea sa esueze!