| GrimRaider a întrebat:

Am primit 2 invitatii la dota 2, insa le-am dat. Acum am mai primit alte 2 invitatii, si nu stiu cui sa le dau. Cine doreste o invitatie sa imi dea id-ul lui de mess. Le dau gratis invitatiile, insa jucati cu minewinking

Răspuns Câştigător
| Agape_Andrei_1997 a răspuns:

Dropitslikehot01@yahoo.com puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| vladmicul22 a răspuns:

Sal daca mai ai si vrei poti sa imi dai si mie 1 te rog big grinhappy id stanvlad1998@yahoo.com

| vladmicul22 a răspuns:

Salut imi daca mai ai o invitatie de dota 2 si daca vrei poti sa imi dai si mie 1 te rog frumos big grin? id stanvlad1998@yahoo.com