| AlexGiosu1 a întrebat:

am propriul server de samp si as vrea sa bag gamemodul de la serverul gta pro Romania si nu stiu de unde sa descarc si eu gamemodul acela sa fie excat cu aceleasi factiuni, in romana la gps la fel si sa nu fie nimic schimbat adica sa nu fie o factiune sau ceva in plus de preferat as vrea sa fie si comenzile la fel.Astept raspuns FUNDA

1 răspuns:
| GigiCelMaiPeste a răspuns:

Înseamnă că gamemode-ul nu există pe net.Ai putea să te apuci chiar tu de scriptat.