| Legenda199 a întrebat:

Am si eu am intrebare pentru cei care joaca metin2 happy. Va rog frumos Sa imi dati si mie un switchbot functionabil (am win 7) pentru ca am incercat o gramada. dar fara rezultat... va rog frumos ajutati-ma dau Funda cu Mare Placerebig grin.

1 răspuns:
| Metin2RW a răspuns:

Server PvM Clasic lvl max 105 evolutii si mape Beta/ 5 tipuri de cutii misterioase dropate la mobi/pietre/bosi!
CC la NPC/ss la drop
Rate:50>>70% Pentru Grad GM=20 euro(lunar)
Add mess: cerveanu.steluta@yahoo.ro sau intrati pe site http://metin2rw.fzn.ro
Va Asteptam Pe Server!