| bebemek a întrebat:

Am si eu cateva intrebari:
Era un joc cu masini de teren care faceai curse si cand te rasturnai se strica si cadeau rotile si din astea. Avea un nume scurt gen: SRS, SRS il am dar nu e ce vreau eu. Ala era super. Daca nu spuneti-mi voi alte jocuri de genul freeroam, mai reale asa. Sa se strice masinile, sa cada rotile si din astea. Dar ala e cel mai important. Cine imi spune cum se chema are funda daca e jocul care il stiu eu.

1 răspuns:
| jozsef10 a răspuns:

Carmageddon sau Flatout amandoua sunt crashing, dar primul este si cu freeroam! Sper ca te-am ajutat big grin