| Borty18 a întrebat:

Am si eu cs de pe steam ca toata lumea si merge ok,dar cand intru in joc se blocheaza imaginea si ramane asa,jocul merge in continuare, atunci cand apas pe mouse ca sa trag se aude si la fel si cu mersul doar ca am imaginea blocata, va rog ajutati-ma,

6 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Depinde de ce configuratie la calculator ai si placa video, detalii?

| Borty18 explică (pentru aditimus):

Salut,Intel(R) Celeron(R) CPU N2940 @ 1. 88GHz RAM 2.00 SISTEM DE operare pe 64 biti, procesor tip x64, stiu e slab dar jocul ruleaza si chiar puteam sa ma joc dar acum nu stiu ce are

| aditimus a răspuns (pentru Borty18):

Pai jocul isi face update in plus si windowsul la fel, sistemul e slab rau!
Gandeste-te eu am ssd si 32 gb ddr 4 si tu ai abia 2 gb...

| Borty18 explică (pentru aditimus):

Mda..si eu am ssd

| kb9 a răspuns:

Calculatorul tau a ramas in 2001

| aditimus a răspuns (pentru Borty18):

Atunci pune alta placa de baza, procesor, rami si placa video.