| ertfeszrtdfxxdf a întrebat:

Am un calculator mai vechi. Cand intru intr-un joc mai performant imi ramane imaginea pe loc si jocul merge mai departe adica se aude de exemplu, cum merg cu calul, cum trag cu arcul,cum merg, cand vreau sa upgradez oameni mai performanti,care au mai fost üpgradati cateva levaluri, imaginea ramane uneori in loc. Jocul pe care il joc este mount and blade warband,nu are virusi si nu trebuie sa va luati neaparat dupa exemplul dat. Va rog daca puteti sa-mi spuneti de ce se blocheaza imaginea si jocul merge in continuare, de la ce poate fi :rami placa video si cum pot imbunatati performantele calculatorului ca sa mearga mai bine. Multumesc frumos!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Probabil placa video si memoria. Nu putem sti asa de acasa. Poate daca ai fi spus ce Windows ai si ce componente ai la el. Dar daca tu esti constient ca este vechi nu prea mai sunt multe de spus.