| Anonimus11111 a întrebat:

Am si eu nevoie de un raspuns rapid va rog. Cand ma joc la calculator de exemplu gta san andreas merge cam intrerupt, merge in reprize si trebuie sa-i dau rezolutia mai mica ca sa mearga mai bine. Si sunt multe jocuri care imi merg intrerupt daca dau rezolutia mai mare. Intrebarea mea este daca pot sa descarc vreun program de pe net sau ceva de genul ca sa imi mearga mai bine jocurile?

2 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Asta e de la placa video nu e de la niciun program sau de la windows.

| Danapea a răspuns:

E de la gb consumati
In calculator trebuie sa ai peste 40 gb Spatiu liber
si pentru gta mai trebuie si 1gb ram MINIMU
PLACA NU e chiar asa inportanta