| SinevaIonut a întrebat:

am si eu nevoie de un sfat cand intru pe league of legends si ma bag la un meci imi da eroare dupa cateva minute. si imi tot penalizeaza contul! si imi pierd si invocatori si daca stiti un mod cum sa alegi campionul pe care il vrei mersi! dau funda!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Daca ai un antivirus, dezinstaleaza, sau adauga lol-ul in firewall. Mi s-a intamplat de foarte multe ori chestia asta dar de la un timp nu mai face, daca ai "lag" si iti da un fel de lock screen si apoi iti arata ca n-ai selectat, atunci fa ce ti-am zis mai sus. Poti incerca cu dezinstaleare si reinstalare, un repair sau chestii de genul.