| gLuss2557 a întrebat:

am si eu o intrebare : am Counter-Strike 1.6 si mi-am descarcat aimbot dar cand pun tinta pe cineva trage in alta parte[deci are un punct rosu in mijlocul tintei]Ma poate ajuta cineva FUNDA.

3 răspunsuri:
| kenNNzorFTW a răspuns:

Lasa coduriile.

| Brâncuşi a răspuns:

Este logic dacă este aim, adică tu le dai head fără să îi vezi şi rişti ban, exterminate eu spun să te laşi de coduri şi să joci cinstit, altfel strici tot farmecul jocului!

| fcb1234 a răspuns:

Trage pe cel care e mai aproape parca. cauta pe google silent aim setat pe corp e mai bun.