| Baciu_Flaviu_Congare_1991 a întrebat:

Salut Tpu.Am si eu o intrebare ce jocuri as putea juca cu pc-ul meu
4go rami, Intel core 2 quad Q9400 2.66gh,windows 7 64 biti si placa video ati radeon 4650hd.Mi-am luat Gta5 si am putin lag as putea face cumva sa nu mai am lag cu setarile la low? Am deja cs go cumparat si mam cam plictisit...

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Lol, putin lag cu GTA 5? ZI mersi ca merge... noroc cu procesorul. Ia frumos o placa video decenta, procesorul si 4 GB RAM sint acceptabile.