| Maria450 a întrebat:

..am si eu o intrebare despre IMVU. Vreau sa stiu cum se fac credite prin metoda noua.Mersi oricum. Dau funda la un raspuns bun!

Răspuns Câştigător
| wPapy a răspuns:

Nu o stiu decat pe asta:
Uite aici cum:
1.Intra pe site si te loghezi
2.Intri la Eran Credits
3.Dai la Refer a Friend
4.Dai invite by Mail
5.La your fiend's email Adress scrii emailu pe care tie facut contul
6.La yours friend's first name scrii numele caracterului tau
7. Apoi emailu tau
8. Apoi numele carcaterului tau
9. Apoi dai continue
10. Apoi intri pe emailu tau si iti va aparea un emil de la ei
11.Dai yes si scrii numele si parola si dai next(Numai numele si parola scrii)
12.Iesi din ala
13.Mai dai odata yes si scrii tot ce trebuie
14.Rogi pe cineva sa iti intr pe cont si sa iti dea 5 chaturi si astepti vreo 5min
15.Si apoi creditele iti vin
Funda?