| Stefa0072004 a întrebat:

Salut TPU, am și eu o întrebare, în jocul euro truck simulator 2 am verisunea demo și joc încontinuu pe ea, am deblocat doar câteva tari. În varianta demo se pot debloca toate tarile ca am văzut ca am toate camioanele doar ca sunt pe level mare. Cine răpunde ofer fundă

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Nu stiu cum este fix la acest joc iti spun cum este in general, varianta demosau trial nu iti da acces la toate nivelurile din jocurile demo, asta este si ideea de a oferi un joc demo, sa vezi cum este sa il poti duce pana la un anumit punct si daca iti place sa cumperi varianta full, platita.

daca iti place acest joc iti recomand sa il cumperi original.este adevarat este cam piperat pentru vechimea sa pe steam adica 20 euro dar ei mai fac si reduceri am vazut cand si cand.
Alternativa gasesti pe siteuri serioase de vanzari jocuri online (nu cele care vand keyuri promotionale!) mai ieftin decat pe steam.

https://www.emag.ro/search/truck+simulator+2

https://www.price.ro/rezultate~euro-truck-simulator-2-pc.html