| Marshal2118 a întrebat:

Am si eu o intrebare la metin2 de ce cand merg in alt oras sau merg pe oriunde se opreste si zice ca Windowsul a intalnit o eroare.
Mentionez ca am un calculator nou de la eMAG cu 15mil. si am windows 8.
Si nu-mi face asa doar la jocul asta ci la toate

1 răspuns:
| Cigarettă a răspuns:

Credcă este din cauza memoriei sau a pack-ului.Şi mie mi se întâmplă mai mereu să mă teleportez[ metin2] şi să-mi iasă din jos dându-mi o eroare : a apărut o problemă sau ceva de genu... thinking Dacă de fiecare dată când te "teleportezi" îţi apare această "eroare" atunci ar putea fi din cauza pack-ului thinking