| Narcysa a întrebat:

Buna prieteni! O intrebare scurta: Mai demult am avut in calculator(Windows 7) instalat Metin2 ro.Acum,dupa ca unchiul meu mi-a dezinstalat windowsul si l-a instalat iar, cand am incercat sa il deschid dupa downloadare zice ca nu suporta 3D graphics si sa setez ceva din hardware si system. Aveti vreo idee cum sa il fac sa mearga, tinand cont ca altadata era totul ok in legatura cu jocul?happy

1 răspuns:
| SaDiCuL a răspuns:

LoL pcu tau a fost la unchitu care tia schimbat placa video sa....nu ai driveru de la placa video instalat(imposibil k win7 isi ia singur driverele)