| Vasy_Yo_Yo_1984 a întrebat:

am si eu o intrebare stie careva cum se activeaza la Mortal Kombat 9 fatalitatile ....la varianta pentru pc ....Multumesc

1 răspuns:
| AlexAlexutzu1 a răspuns:

Salut!

Atunci cand joci ( la single player/arcade) nu la story mode, il bati si scrie finish him, apesi tasta
"1", sau care-ti pune pe pauza si dai la moves list, apesi enter si dai in jos la maxim pana gasesti finishing moves, apesi combinatiile care sunt acolo, exact cum trebuie si gata, mie nu a trebuit sa activez nicicum, sunt doar o chestie de indemanare, pur si simplu, Bafta!